Slovensky

Zažite s nami výletné plavby po Dunaji. Ponúkame vám atraktívny i romantický pohľad z našich Párty lodí na nábrežie Bratislavy, priľahlé zátoky a ramená, slovenskú i rakúsku časť toku Dunaja s možnosťou návštevy mariny, reštaurácie na vode. Alebo len tak s pohárom sektu si vychutnajte pocit voľnosti a nezabudnuteľný zážitok. 

Zoberte si so seboupriateľov, može vás byť až 12 osôb.


Naši kapitáni Vás budú profesionálne a bezpečne sprevádzať Vašou plavbou.  V našej Galérii iste nájdete inšpiráciu, prípadne Vám radi poradíme.Či pôjdete v kravate, v 
kostýme, alebo v teniskách, s nami zažijete nezabudnuteľné chvíle.

Nemusíte loď vlastniť, stačí si ju u nás objednať.  Nábrežie Bratislavy Párty loďou po Dunaji cez deň


Ponúkame Vám obľúbenú plavbu v Párty lodi popri bratislavskom nábreží. Z vodnej hladiny uvidíte centrum, moderné nábrežie Eurovea, osobný prístav v historickej časti Bratislavy, Redutu, Bratislavský hrad a podhradie, River Park. Výletné Párty lode Vás prevezú pod bratislavskými mostami ku Karloveskému ramenu, kde si malebnú scenériu môžete vychutnať s pohárom sektu, s priateľmi a dobrou hudbou.  Plavby sú vhodné aj pre deti od 3 rokov a osoby na vozíku. Plavba v Párty lodi je realizovaná pre vás, pre vašu skupinu. Dĺžka výletu cca 1 hod. Fľaša sektu, minerálky, deky v cene.

 

Nástupovať a výstupovať z našich Párty lodí môžete v našej marine vo Vlčom hrdle, alebo v centre na pravej a ľavej strane Dunaja -  v reštaurácii na vode Dunajský pivovar,  alebo na pristávacom pontone pod Grand hotelom River Park, či na pristávacom pontone HUMA2 pri moste SNP.  V lodi sú zabezpečené záchranné prostriedky, vesty pre všetkých účastníkov. 

Rýchlosť plavby prispôsobíme podľa vašichpožiadaviek, od pomalej až po rýchlu.  Fľaša proseco je zahrnutá v cene,  v prípade záujmu je možné doobjednať viac.


Cena:
Party loď:    170 € (pre 1-8 osôb,   1 fľaša proseco v cene)
Party loď:    200 € (pre 9-12 osôb, 2 fľaše proseco v cene)

Večerná plavba Párty loďou po Dunaji BratislavaChcete zažiť nezabudnuteľnú plavbu ?

Doprajte si nový, nevšedný pohľad na večernú Bratislavu z paluby Párty lode. V príjemnom prostredí s pohárom sektu v ruke, výbornou hudbou a priateľmi sa plavte popod bratislavskými mostami. Uvidíte z vodnej hladiny dominanty Bratislavy, osvetlené nábrežie Eurovea, historické nábrežie Bratislavy, Redutu, Bratislavský hrad, moderné nábrežie River Park.  Plavby sú vhodné aj pre deti od 3 rokov a osoby na vozíku. Plavba v Párty lodi je realizovaná pre vás, pre vašu skupinu. Fľaša sektu, minerálky, deky v cene.

 

Nástupovať a výstupovať z našich Párty lodí môžete v našej marine vo Vlčom hrdle, alebo v centre, na pravej a ľavej strane Dunaja - v reštaurácii na vode Dunajský pivovar, alebo na prístávacom pontóne pod Grand hotelom River Park, na pristávacom pontóne HUMA2 pri moste SNP.  V lodi sú zabezpečené záchranné prostriedky, vesty pre všetkých účastníkov. 

Rýchlosť plavby prispôsobíme podľa vašichpožiadaviek, od pomalej až po rýchlu. Fľaša proseco je zahrnutá v cene, v prípade záujmu je možné doobjednať viac. Cena: 

Party loď        190 € ( for 1-8 pers., 1 fľaša proseco v cene)  
Party loď        220 € (for 9-12 pers., 2 fľaše proseco v cene)


Plavby sú vhodné na:

teambuilding, rodinné oslavy, na uskutočnenie významných príležitosti ako požiadanie o ruku, rozlúčky so slobodou, svadby, únos nevesty zo svadby, rôzne oslavy, promócie, rozlúčky a plavby zamerané na splnenie želania zosnulého. Chcete viac možností plavby na Party lodi?


Napíšte nám

Galéria